Malý Ratmírov

Obec Malý Ratmírov se nachází v oblasti přírodního parku Česká Kanada, jež se vyznačuje hlubokými lesy, skalisky a rozsáhlými rybníky. Oblast si oblíbí rodiny s dětmi, sportovci i příznivci historických památek.

Penzion Ratmírák

Penzion nabízí ubytování nedaleko okresního města Jindřichův Hradec v přírodním parku České Kanady. Penzion se nachází na okraji obce Malý Ratmírov. Ubytování je vhodné pro klienty s vyššími nároky. Penzion je strategicky umístěn na břehu Ratmírovského rybníka.

Rekreační oblast Malý Ratmírov

Malý Ratmírov je rekreačním oblastí, která je turisty navštěvována zejména v letním období. V obci se nachází Ratmírovský rybník a rozlehlé lesy, jež lákají návštěvníky milující rybaření a houbaření. Oblast je také vhodná pro příznivce turistiky a cykloturistiky. Obcí Malý Ratmírov prochází turistické značení. Penzion Ratmírák nabízí ubytovaným hostům prostornou kolárnu.

Zimní běžkařské trasy

Penzion Ratmírák nabízí ubytování i v zimních měsících. Vyšší nadmořská výška přináší velmi dobré sněhové podmínky, které ocení zejména příznivci běžkování. Pravidelně udržované běžecké tratě se nachází zejména v oblasti Nová Bystřice, Slavonice a Kunžak.