Stravování

Ubytování v Penzionu Ratmírák během roku 2022 v ceně zahrnuje snídani formou snídaňových košů s donáškou přímo na aparmá. Každé ráno se můžete těšit na košík, ve kterém naleznete: čerstvé pečivo, kávu, čaj, marmeládky/med, máslo, uzenina, sýr, ovoce/zelenina/jogurt... Obsah košíčku se každý den liší.

Na roku 2023 bude ubytování bez snídaně.

Vážení hosté.
Ač došlo k razantnímu navýšení všech vstupů pro nás ubytovatele a hoteliéry, jsem se rozhodl , že pro rok 2023 nebudu zvyšovat cenu za ubytování v našem penzionu Ratmírák.

Velice si vážím každého hosta, co je u nás ubytovaný a bylo mi téměř vždy opláceno slušným chováním. Změnu však máme pro novou sezónu 2023 a to, že již nebudeme poskytovat snídaňové koše. Možnost nákupu je cca. 2 km od penzionu.

Těšíme se na vaši návštěvu.
Vojta Školaudy

Přímo v prostorách penzionu je nekuřácká Vinárna U Raka, kde si můžete objednat výtečné pizzy tuzemské výroby či klasiku. smažený sýr , kuřecí stripsy s hranolky. Pro děti palačinky, dětské pizzy a v neposlední řadě zmrzlinové poháry.

Pivečko máme Kozla 11°, vína lahvová či rozlévaná. Ve vinárně U Raka též můžete dostata míchané nápoje ( Piňa Colada, Cuba Libre, Aperol SPRIC atd.) Vyhlášený drink RATMÍRÁK podáváme hostům jako welcomedrink na uvítanou.

Vinárna je otevřena pro ubytované hosty i veřejnost.

Grilovačka u bazénu, to je ta správná dovolená ! Hosté Penzionu Ratmírák mají zdarma k dispozici venkovní grill v zahradě u bazénu.

Stravování v okolí

Malý Ratmírov 500 m
Malý Ratmírov 1 km
Střížovice 4 km
Strmilov 6,5 km
Kunžak 7,5 km
Jindřichův Hradec 10 km

Nákupní možnosti

Blažejov 2 km
Coop Střížovice 4 km
Coop Kunžak 7,5 km
JH (Kaufland, Albert, Lidl, Penny) 10 km